HOME  ⋅  CONTACT  ⋅  CKB Pulhof

Nieuws

Natuurspeelplaats

Onze groene natuurspeelplaats is een droom voor elk kind. Op onze avontuurlijke speelplaats komen kinderen in verbinding met de natuur, ze exploreren met al hun zintuigen en ze verleggen stapsgewijs hun grenzen. Op deze speelplaats en in de tuin van de campus worden onze kleuters uitgedaagd om te bewegen en om op ontdekking te gaan

Meer nieuws

Bereikbaarheid

Het secretariaat is handig te bereiken via de ingang aan de Grotesteenweg.  Ook via telefoon, via het contactformulier in onze schoolapp of via mail helpen wij u graag

Lees verder »

Onze app al ontdekt?

Data voor volgend schooljaar vind je in onze schoolapp. Nieuwe ouders krijgen inloggegevens in de week van het instapmoment. Ook potentieel nieuwe ouders kunnen onze

Lees verder »